Cześć!

Administratorem danych na tym blogu jestem ja, czyli Anna Barczykowska.

 • Blog prowadzony jest hobbystycznie i zarabiam na nim wyłącznie przez okazjonalny wpis sponsorowany oraz linki afiliacyjne. Korzystając z nich zgadzasz się na przetwarzanie niektórych swoich danych.


 • Blog korzysta też z wtyczki Google Analytics oraz plików cookies („ciasteczek”): więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.


 • Na blogu możliwe jest komentowanie anonimowe, bez podawania jakichkolwiek danych osobowych. W związku z tym dzielenie się nimi jest całkowicie dobrowolne, a udzielone w ten sposób dane osobowe przetwarzane są: a. zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, b. zgodnie z wdrożoną Polityką Prywatności, c. w zakresie i celu niezbędnym do prowadzenia bloga i podstawowej interakcji z Czytelnikami.


 • Jeżeli jesteś jedną z osób, których dane gromadzę, to masz prawo dostępu do nich, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).


4 komentarze:

 1. Dlaczego "jestę blogerką a nie "jestem"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To taki mem internetowy, dość popularny :) Wyszła nawet książka pod tytułem „JestĘ magistrĘ” ;D

   Usuń
 2. 25 yr old Administrative Assistant IV Werner Josey, hailing from Leduc enjoys watching movies like Colossal Youth (Juventude Em Marcha) and Cabaret. Took a trip to Brussels and drives a Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport. sprawdz post po prawej

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmeologika , Blogger