6/26/2015

ROK PROWADZENIA BLOGA!!! ^^

Dziewczyny!

Dokładnie rok temu opublikowałam na tym blogu mojego pierwszego posta. Oszczędzę sobie i Wam tego ckliwego jojczenia że „ach, kiedy to zleciało” i że „nie miałam pojęcia że starczy mi motywacji” i te pe :P Uwielbiam gadać o kosmetykach, uwielbiam o nich pisać i mnóstwo satysfakcji daje mi to, że ktoś chce to czytać. Przez „ktoś” mam na myśli ponad czterdzieści tysięcy wejść naliczonych w niecały rok i stu czterdziestu obserwatorów na różnych platformach – na mnie statystyki te robią ogromne wrażenie!

Z tej okazji chciałabym Wam jakoś podziękować. Szczęśliwców będzie dwoje, więc jeśli nie znajdziesz się w części pierwszej to nie reguluj odbiornika ;)
Podstawą tutaj było i zawsze będzie nagradzanie tych z Was, którzy już są ze mną od jakiegoś czasu. Podobnie jak → pół roku temu za pomocą generatora liczb losowych wybrałam jedną osobę, której chciałabym wysłać drobny upominek w postaci zestawu kosmetyków z Drogerie Markt – dokładnie takich, jakie recenzowałam dla Was → tu i → tu. Pomyślałam, że nawet jeśli niektórym produktom powiedziałam „nie”, to bardzo prawdopodobne że od którejś z Was usłyszą „tak”. Dlatego też ponumerowałam publicznych obserwatorów bloga w sposób analogiczny do tego z grudnia, czyli... :


Na Bloglovin' obserwuje mnie publicznie 21 osób...

... tyle samo na Facebooku...

... na Bloggerze jest Was 24...

... a na Google+ aż 58! :)

… i wylosowałam numer 50, czyli Hairotuine! Gratuluję! Masz 72 h żeby wysłać na kosmeologia@gmail.com maila ze swoimi danymi, na które prześlę Twoją nagrodę. Jeśli margines czasu skończy się, losuję kolejną osobę.


Mam dla Was jednak coś jeszcze: zestaw kosmetyków AA :) Osobę, która wygra tę malutką nagrodę wybiorę sama w sposób całkowicie subiektywny. Zadanie konkursowe brzmi: złóż życzenia urodzinowe Kosmeologii! Mogą być wzruszające prosto z serca, mogą być dowcipne, kreatywne albo rymowane. Po prostu wrzućcie pod poniższym postem co Wam w duszy gra, a to co najsilniej do mnie przemówi wygrywa.


Posta nie trzeba nigdzie udostępniać, nie musicie mnie nigdzie obserwować ani lajkować – chciałabym tylko żeby Anonimowi komentujący zostawili do siebie jakiś kontakt (może być adres e-mail) żeby nie było później wątpliwości z kim mam się skontaktować razie wysyłki :)

Aha, na złożenie nam (mi i blogowi :D) życzeń macie dwa tygodnie – dzięki Wam przez kilkanaście dni będę czuła się jakbym codziennie miała urodziny :) Tak więc zgłoszenia przyjmuję do piątku 10.07.2015 r. do północy. W weekend wybiorę i ogłoszę zwycięzcę/zwyciężczynię i jak tylko dostanę od niego dane do wysyłki – słodka kolorowa paczuszka zmieni właściciela ;)

Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim. Czytającym, obserwującym, komentującym, lajkującym, udostępniającym i podsyłającym bloga swoim znajomym. Każda Wasza aktywność sprawia mi niesamowicie dużo radości i to dzięki Wam czuję, że to jest właśnie ten mój kawałeczek miejsca w sieci. Jesteście super! :D

„Do zobaczenia” w niedzielę,

Wasza Kosmeonautka :*

PS. Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie takiej rocznicy niż spotkanie z trójmiejskimi blogerkami, z którymi konie można kraść? Chyba nie! A takie właśnie popołudnie z równymi babeczkami mam za sobą... ^^

9 komentarzy:

 1. W konkursie nie biorę udziału, bo nie używam takich kosmetyków, jednak z całego serducha gratuluję roczku! I dalszej weny do pisania życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego! Mnóstwa ciekawych pomysłów i weny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego! Mnóstwa ciekawych pomysłów i weny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego! Mnóstwa ciekawych pomysłów i weny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego, dalszych ciekawych pomysłów, "lekkiego pióra" i czytelników na poziomie;) a, no i co najmniej podwojenia liczby czytelników za rok:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do włosów mazideł życzę Ci bez liku,
  aby na blogu zachwycać zdjęciami Twoich kosmyków.
  Oprócz tego głowy pomysłów pełnej-
  na kolejne posty, które czytać tak przyjemnie!
  Niech Ci przybywa czytelników i komentarzy
  i niech każdy z nich zostawi uśmiech na Twej twarzy :)
  anusia1812@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Blog obchodzi pierwsze urodziny
  Bardzo wdzięczne są dziewczyny
  Za ten trud i poświęcenie
  Chęć dzielenia się doświadczeniem.
  Na następne lata blogowania
  Życzyć chcę radości z tego czerpania
  Oraz pomysłów na posty bez liku
  Aby uśmiechy gościły na twarzach czytelników.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmeologika , Blogger